Silent Hill 2 Remake’in Çıkış Tarihi Sızdırıldı: Fazla Beklemeyebiliriz

Uzun bir aradan sonra evlerimize konuk olacak ünlü oyun serisi Silent Hill için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz ay duyurulan Silent Hill 2 Remake için çıkış tarihi sızdırılmış olabilir!

“Benim adım… Maria,” kadın gülümsüyor. Yüzü, sesi… Tıpkı onun gibi.

Bloober Team tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanacak olan Silent Hill 2 için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Çok sevilen oyunun bu yeniden yapımı için çıkış tarihi sızdırılmış gibi görünüyor.

Avustralyalı bir perakende firması oyunun çıkış tarihini yanlışlıkla gösterdi.

Avustralyalı bir perakende firması olan Gaming Gorilla oyunu ön siparişe açarak satın alımların başladığını bildirdi. Ön sipariş sürecinin resmi olarak başlamaması ise firmanın neden böyle bir olaya imza attığını düşündürtüyor.

Firmaya göre Silent Hill 2 çıkış tarihi Eylül ayında olacak.

Firmanın açtığı web sayfasına göre çok beklenen korku oyunu Silent Hill 2 Remake, 29 Eylül 2023 tarihinde çıkacak. Ön sipariş sürecini PlayStation 5 konsolları için açan firma, aynı zamanda oyunun fiyatının 89 Dolar olduğunu gösteriyor.

Sizce bu bir hata mı?

Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bu bilginin doğru olup olmadığını bilemiyoruz. Ancak bu firma, oyunun satışını halen daha durdurmuş değil. Bu sebeple 29 Eylül tarihini gerçek bir tarih olarak algılayabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*