MHP Genel Lideri Bahçeli Küme Toplantısında konuşuyor

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli TBMM Küme Toplantısında konuşuyor.

Açıklamadan öne çıkan başlıklar şöyle:

Hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Televizyon ekranları, toplumsal medya vasıtasıyla toplantımızı takip eden aziz vatandaşlarımıza en kalbi selamlarımı iletiyor, selamlarımı sunuyorum. İnsanın olgunluğu üzere siyasetin de olgunluğundan bahsetmek mümkündür, doğalı budur. Olgunlaşmamış siyaset köksüzlüğün yapıtı, fikir yetersizliğinin yapıtıdır. Leyleğin ömrü laklakla geçiyorsa kolay siyasetin ömrü de polemikle gelip geçecektir. Türk siyasetin öncelikli problemlerin bir tanesi bu tip siyaset ve siyasetçinin varlığıdır. Bugün ne yaşıyorsak izleri dündedir. Bugün neyle karşılaşıyorsak amaçları yarındadır. Küçük heveslerden büyük amaçların çıkmayacağı berrak halde görünecektir. Amacı büyük olanın inancı da büyüktür.

Maksat milletimizi hoşlukların en hoşuyla buluşturmaktır. Biz insan üstü bir çabayla çalışıyoruz, geceyi gündüze katıyoruz, azımızı çok yapmak için daima çabalıyoruz. Cumhuriyetin 100. yıldönümüne adım adım hazırlanıyoruz. İnsanımızın yüreğine yağmur üzere yağıyor, umutlarını yeşertiyoruz. Sözümüzle, sevdamızla, samimiyetimizle, sabrımızla, sadakatimizle, sağduyumuzla 2023’teki zafere yürüyoruz.

Yalnızca göz boyamak ve çalışıyor imajı uyandırmak maksadıyla üç beş esnaf gezip fitne fücürlük yapanların ipliği artık pazardadır. Cumhur İttifakı Türkiye’nin her noktasında milletiyle oturup kalkıyor.

Ayrıntılar geliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.