Hulk’tan, Vitor Pereira hakkında şok kelamlar: Kin beslemiyorum ama…

Brezilyalı futbolcu Hulk, Fenerbahçe’nin eski teknik yöneticisi Vitor Pereira hakkında gündem yaratan kelamlar sarf etti.

Brezilya’da Atletico Mineiro forması giyen Hulk, daha evvel birçok sefer birlikte çalıştığı Teknik Yönetici Vitor Pereira hakkında sert tabirler kullandı.

Corinthians Teknik Yöneticisi Vitor Pereira ile Porto ve Çin’de birlikte çalışan Hulk, Portekizli teknik adamın çalıştırdığı iki kulüpte de kaptanlık pazubandının sahibiydi. Portekiz basınına röportaj veren Hulk, Pereira ile hiçbir bağının kalmadığını söyledi ve ikili bağlantılara dair deneyimli teknik adamı eleştiren kelamlar kullandı.

“Periera bana Porto’da koçluk yaptı ve kaptandım. Birebir şey Çin’de de oldu ve çok düzgün günler geçti. Ona her vakit hürmet duydum. Hayatında en düzgününü diliyorum. Ancak o, alakamızın sonuna gerçek farklı davranmaya başladı. Birtakım bahislerde bana karşı haklı olduğunu düşünüyordu.”

“İŞLER ÂLÂ GİTMEDİĞİ ZAMAN…”

“Bence davranışlarında bir sorun vardı. İşler âlâ gitmediği vakit davranışları hayal kırıklığı yarattı. Yardım etmek için her şeyi yaptım. Ona karşı kin beslemiyorum lakin artık irtibatımız yok. Ona ve ailesine düzgün bahtlar diliyorum ancak benim arkadaş etrafımın bir kesimi değil.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.