Daikin ve Turkcell iş birliğine gitti

Daikin’den yapılan açıklamaya nazaran, şirketin Turkcell ile gerçekleştirdiği iş birliği ile iklimlendirme dalında bir unsur imza attı. Daikin ve Turkcell, bu iş birliği markalarına güç katmayı hedefliyor.

Proje kapsamında Daikin split klima ve hava temizleme aygıtı eserlerine sahip olmak isteyen Turkcell müşterileri, 1.200 Turkcell mağazasını ziyaret ederek bu eserlere 36 aya varan vade ile sahip olabiliyor.

Çalışanlarının gelişimine ve hizmet kalitesine ehemmiyet veren Daikin, iş birliği kapsamında yaklaşık 4 bin Turkcell mağaza çalışanına Daikin eser eğitimleri de verdi.

İklimlendirme bölümünde bir birinci olan bu iş birliği ile Daikin markalı eserler, 1.200 Turkcell mağazasında ve Turkcell online kanallarında yerini aldı.

Bu sayede Turkcell müşterileri, Turkcell mağazalarında Daikin eserleri hakkında hem bilgi alabilecek hem de ödeme kolaylıklarından ve indirimlerden yararlanabilecek.

Satışı gerçekleşen eserler, Daikin bölge depolarından temin edilerek; Daikin servisleri tarafından sevk ve teslim edilecek, tıpkı anda da eserlerin meskene heyetimi gerçekleştirilecek.

“Ortak birçok yeni projeyi birlikte geliştirmek için görüşmelerimiz devam ediyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Daikin Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Başkan, yeni dünya tertibinde herkesin gereksinim duyduğu tüm eserleri ortak platformlar aracılığıyla güvendiği markalardan satın almak, birebir vakitte bu eserlere süratli ulaşabilmek istediğini aktardı.

Önder, “Daikin ve Turkcell markalarının tecrübeleri ve güvenilirlikleri, tüketiciye bu manada birçok artı sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sonucunda müşteri tecrübesi konusunda da harikaya yakın sonuçlar yakalayacağımıza inanıyorum. Projemiz kimi eser kümeleri ile hudutlu kalmayacak. Ortak birçok yeni projeyi birlikte geliştirmek için görüşmelerimiz devam ediyor.” tabirlerini kullandı.

Turkcell Kişisel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, dijitalleşmenin ve teknolojik alışverişin öncüsü olarak, müşterilerin değişen gereksinimlerine yönelik yenilikçi tahliller sunmaya devam ettiklerini bildirdi.

Özdal, şu bilgileri verdi:

“Faaliyet gösterdiğimiz her noktada üstün kalitemizi ve teknolojilerimizi, Turkcell’i tercih eden müşterilerimize birebir standartta yansıtıyoruz. Bu doğrultuda onlarca kategoride, yüzlerce eserle portföyümüzü genişleterek bölümde birincilere imza atıyoruz. Müşterilerimizin tüm elektronik gereksinimlerini karşıladığımız teknoloji mağazalarımızda ve Türkiye’nin yalnızca elektronik eser satışı yapan birinci pazaryeri Pasaj’da artık Daikin marka split klima ve hava temizleme aygıtı eserlerini de kullanıcılarla buluşturacağız.

İş birliği kapsamında, Turkcell ayrıcalığıyla satın alınan eserlerin teslimat ve kurulumları, yeniden Turkcell garantisiyle Daikin yetkili servisleri tarafından yapılacak. Önümüzdeki periyotta de telekomünikasyon kesimindeki önder pozisyonumuzu, teknoloji mağazacılığının ötesine geçen yenilikçi yaklaşımlarımızla güçlendirmeyi sürdüreceğiz.”

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.