Brezilya’da anestezi uzmanı doğum yapan bayana ameliyat sırasında tecavüz etti

Brezilya’da sezaryen doğum yapan, baygın haldeki bayana cinsel tacizde bulunduğu belgelenen anestezi uzmanının imajları ülke gündemine bomba üzere düştü.

Polis, isminin Giovanni Quintella Bezerra olduğunu açıkladığı anestezi uzmanının daha fazla bayanı taciz etmiş olacağından endişelenerek geniş bir soruşturma başlattı.

Hastane idaresi şüphelendi bâtın kamera yerleştirdi

The Sun Gazetesi’nde yer alan habere nazaran, 32 yaşındaki Giovanni Quintella Bezerra anestezi konusundaki tıp eğitimini yalnızca 2 ay evvel tamamladı ve Rio de Janeiro’da yer alan Hospital da Mulher hastanesinde işe başladı.

Hastane çalışanı Bezerra’nın katıldığı doğumlarda annelerin bebeklerini tutamayacak kadar makûs olması üzerine ilaç kullanımı ile kaygılara kapıldı ve anestezi uzmanının son katıldığı doğuma kapalı bir kamera yerleştirildi.

Ortaya çıkan imajlar ilaç kullanımından çok daha vahim bir tabloyu gün yüzüne çıkardı.

Baygın haldeki anneye cinsel saldırı

Gizli kameranın çektiği manzaraları izleyen hastane çalışanı anestezi uzmanının cerrahi perdenin gerisinden baygın haldeki anneyi 10 dakika boyunca taciz ettiğini görünce dehşete kapıldı.

Tutuklandı

Polis bu imgelerin üzerine devreye girdi ve Bezerra tecavüz suçlaması ile tutuklandı.

Televizyonda görünce öğrendiler

Tacize uğrayan anne verilen ilaçların tesiri ile yarı baygın halde olduğunu ve yaşadıklarının halüsinasyon olduğunu düşündüğünü söyledi.

Kadının kocası ise doğum sonrası çocuğunu bile görmeden odadan çıkarıldığını ve gerçekte neler olduğunu hekim tutuklandıktan sonra televizyondan öğrendiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.